fbpx

Kim jestem?

Byś może spotkałeś się już ze mną gdzieś w sieci lub na warsztatach. Być może trafiłeś tu przez przypadek (choć uważam, że w życiu nie ma przypadków i wszystko dzieje się „po coś”). Jakkolwiek się nie stało poniżej znajdziesz kilka słów o mnie. 

Anna Sumarowska

Marketing zawsze postrzegałam inaczej niż naukowcy, teoretycy, wykładowcy. Nie mogłam się zgodzić z wieloma teoriami (często kopiowanie 1:1 z rynku amerykańskiego, który znacząco różni się od naszego, polskiego. 

Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu jest człowiek. Jego potrzeby, problemy, nierozwiązane tematy. I uważam, że na nie powinny odpowiadać działania marketingowe. 

Nie trzymam się ściśle regułek i schematów. Kombinuję, szukam rozwiązań, jestem blisko ludzi. 

Staram się moim podejściem do świata zarażać ludzi. Uważam, że uśmiechem, życzliwością i dobrym słowem można zmienić wiele. 

Prywatnie jestem mamą i żoną i „pańcią” futra rasy shih-tzu. Kocham wodę, wiatr, wolność a niespokojny umysł każe mi ciągle coś tworzyć. I ogród. Ten dopiero zawrócił mi w głowie 🙂 Na 2,5 m2 balkonowej przestrzeni uprawiam pomidory, truskawki, zioła… 

Lubię smaczne i zwariowane życie. 

Doświadczenie

Pozytywna energia

Uśmiech przede wszystkim

Jestem tu dla Ciebie. Pomogę Ci zrozumieć marketing, uporządkuję Twoje działania. Bez trudnych słów, pytań bez odpowiedzi, nadęcia.