fbpx

Marketing jest prostszy niż myślisz

Tonąc w natłoku porad, webinarów, szkoleń, artykułów na temat marketingu możesz mieć niezły mętlik w głowie. Zebranie najważniejszych informacji w jednym szkoleniu sprawi, że zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi. Zobaczysz, jak w prosty i uporządkowany sposób możesz stworzyć spójną strategię komunikacji Twojej marki.

Możesz przestać martwić się marketingiem Twojej firmy. Chcesz?

Możesz poznać łatwe techniki, które się sprawdzają. Możesz prowadzić komunikację w social mediach o tak, bez stresu, bez zastanawiania się o czym i jak pisać. 

Zastanawiasz się, jak to zrobić? Odpowiedź na nie jest prostsza niż myślisz. Musisz tylko wiedzieć, jak zapaść w pamięci klienta?

Do wszystkiego trzeba podejść strategicznie, z planem i pomysłem.

Działania, które promują Twoją firmę, które mają za zadanie zbudować wizerunek Twojej firmy, mogą być dobre lub takie sobie. Mogą spowodować, że klient Cię zapamięta lub migniesz tylko przez chwilę w jego świadomości i pojęcie o Twojej firmie szybko zniknie.

Możesz spowodować, że Klient będzie Cię postrzegał jako specjalistę lub jako kolejną firmę z danej branży.

Nie jest łatwo w dzisiejszych czasach przekonać klienta do skorzystania z Twojej oferty lub do zakupu Twojego produktu. Nie jest łatwo rozwinąć firmy tak, by klient ją zauważył. Nie jest prosto dotrzeć do nowych klientów. Wiem o tym doskonale, bo też kiedyś zaczynałam wchodząc na bardzo konkurencyjny rynek. 

Uwierz mi, bardzo prostymi metodami możesz sprawić, by widoczność Twojej firmy przestała być problemem! Bez trudnych działań, bez wydawania fortuny na reklamę. Nauczysz się tego w szybkim czasie!

To naprawdę nie wymaga tajemnej wiedzy!

Poniżej znajdziesz możliwość zapisu na szkolenia, których plan opracowałam samodzielnie, na podstawie moich działań z własną firmą oraz pracy z moimi klientami i kursantami.

Czego dowiesz się w trakcie warsztatów?

 • zrozumiesz działanie mechanizmów budowania marki
 • dowiesz się, jakie treści docierają do świadomości odbiorcy
 • będziesz wiedział, jak zanalizować konkurencję
 • dostaniesz wskazówki jak zdefiniować Twojego wymarzonego klienta
 • dowiesz się, jak tworzyć angażujące i interesujące teksty na profile społecznościowe oraz www
 • dowiesz się, jak zaplanować działania, co wziąć pod uwagę wprowadzając nowe produkty lub usługi

Zapewniam Cię, że dostaniesz ode mnie same praktyczne wskazówki. Razem zrobimy ćwiczenia, razem je omówimy. Z warsztatów wyjdziesz z gotowymi rozwiązaniami, przykładowymi treściami postów, na które zwrócą uwagę Twoi klienci.

Wierzę w to, że po dwóch dniach spędzonych ze mną przekonasz się, iż marketing nie jest skomplikowany i powiesz:

 • to wszystko jest prostsze niż myślałem
 • już nie muszę spędzać długich godzin, żeby wymyślić, co wstawić na fejsa 
 • już wiem jak to działa, skąd brać pomysły na posty, wpisy, artykuły
 • w końcu mogę zająć się przede wszystkim tym, co najbardziej lubię, a marketing nie będzie mi już zabierał zbyt dużo czasu
 • nareszcie mogę pokazać klientowi mój profesjonalizm, udowodnić, że może mi zaufać

Do tego właśnie chcę doprowadzić 😀 Sprawię, że polubisz ten fragment działalności, który do tej pory omijałeś szerokim łukiem 😊

Dlaczego, z całego morza podobnych ofert, miałbyś wybrać właśnie moją?

 • bo sama uczyłam się tych działań na własnych błędach i wiem, jak ich unikać
 • bo pracując z blisko 200 kursantami znam dużą część bolączek i znalazłam na nie rozwiązania
 • bo współpracuję na stałe z klientami z różnych branż i wiem, jak trudne mogą być działania marketingowe, jeśli nie ma się na nie pomysłu
 • bo zależy mi na tym, byś odniósł sukces

Jeśli to, co przeczytałeś do tej pory Cię przekonało, to zapraszam do współpracy. W ciągu dwóch dni warsztatów nauczysz się wszystkiego, o czym pisałam wyżej.

Zobacz co mówią moi kursanci i klienci:

Prosto z serducha... Ania, Chciałam Ci tylko napisać o moich spostrzeżeniach co do szkoleń. Nie ujmując nikomu ani też nie obrażając - naprawdę nie mogę tego tak zostawić i nic nie napisać - wypadasz na tle innych osób szkolących online superowo. A miałam ostatnio okazję porównać kilka takich osób. Dla mnie jest bardzo istotne to, że prócz posiadanej wiedzy potrafisz nawiązać wspaniały kontakt i wprowadzić odpowiednią atmosferę. Nie robisz z siebie osoby, która zjadła wszystkie rozumy, nie tworzysz granicy wywodzącej się z dojrzałości czy wieku. Twoi kursanci nie boją się zadawać pytań. Mówisz otwarcie o sobie, co ważne nie tylko w superlatywach. Jesteś sobą! Podziwiam Cię też za ogromny optymizm, którym potrafisz wszystkich zarażać. Nie zostawiasz kursantów na pastwę losu - wierzę, że nawet za rok gdybym potrzebowała jakiejś porady, wsparcia -Ty nie spuścisz mnie na drzewo. Dla mnie prywatnie wiedza jest tak samo ważna jak umiejętność jej przekazania. Bo po cóż z ta wiedza jeśli nie umie się jej przekazać? lub jeśli ktoś tworzy taką atmosferę, że kursant przestaje przyswajać a zamiast tego się tylko stresuje lub czuje się gorszy?! Ja u Ciebie nie czułam się jak na suchym wykładzie 🙂 Ogromny plus za zadawane ćwiczenia! Wiem z doświadczenia, że nie wszyscy je lubią ale jeśli ktoś nie chce sie za nie zabrać, to tak naprawdę raczej nie chce kończyć kursu w którym bierze udział. Ćwiczenia moim zdaniem są mega ważne, dużo z nich zapamiętujemy i mobilizują nas do działania i zrozumienia. Ludzie marudzą czasem jak maja coś wykonać ale moim zdaniem oznacza to najczęściej to, że są na nieodpowiednim miejscu lub w nieodpowiednim czasie. Nie rezygnuj z ćwiczeń, nawet jeśli nie będą one proste do wykonania. Ludzie, jak sama wiesz mają z natury lenia w sobie i jeśli nie czują się zobowiązani np odpowiedzieć na pytanie lub oddać wykonane zadanie, to sami nigdy się go nie podejmą (oczywiscie z drobnymi wyjątkami 😉 ) Mi osobiście było bardzo przyjemnie uczestniczyć w Twoich szkoleniach/warsztatach i równie przyjemnie było czerpać z Twojej wiedzy 🙂 Tacy ludzie jak Ty to Skarb, jakich jest niewiele na świecie! 🙂 Tak trzymaj Ania !!!
Marta Ndaty-Michalska
Looking For Beauty Marta Ndaty-Michalska
Zasiądźcie wygodnie, bo to będzie najdłuższa, najbardziej rzetelna i bezstronna recenzja jaką przeczytacie🧐 Żartowałam😅 chociaż o szkoleniu Ani z zagadnień Marketingu Praktycznego mogłabym napisać laborat, to tego nie uczynię, bo opinia nie będzie najzwyczajniej obiektywna🤷‍♀️ Zapytacie dlaczego? A dlatego, że podczas kilkutygodniowego szkolenia online Ania skradła moje serce. Jej otwartość, chęć dzielenia się wiedzą, optymizm i pogoda ducha sprawiły, że na każdy live czekałam jak na wyczekiwaną wycieczkę. Wycieczkę, gdzie Ania oprowadzała nas po ścieżkach marketingu,🗺 wskazywała drogę w gąszczu analiz🛣 i poiła ze źródełka solidnych informacji🏞. Szkoleń marketingowych na swym koncie mam kilka, ale to szkolenie z pewnością zaliczę do najlepszych w mojej karierze. Jeszcze raz Aniu dziękuję Ci za pracę jaką dla nas zrobiłaś, za Twoje wielkie serce gdy męczyłyśmy Cię prywatnymi rozmowami i telefonami. I mam wielką, ogromną nadzieję, że będzie nam dane spotkać się osobiście😘😘😘
Justyna Zarzecka-Siwy
Lash&More Academy Justyna Zarzecka-Siwy
Ania jest niesamowitą osóbką, ciepłą, sympatyczną i niewyobrażalnie wesołą która ma nieskończony ogrom wiedzy i szczerze z całego serducha mogę Wam ją polecić❤️ Dla mnie kiedyś pisanie postów to był jakiś horror😱 nie wiedziałam jak ugryźć temat od czego zacząć, co napisać żeby zwrócić uwagę klienta, jak to napisać żeby miało ręce i nogi🤔 dzięki Ani i jej szkoleniu nauczyłam się pisać interesujące posty z których moi klienci będą mogli wynieść znaczną część wiedzy którą ja posiadam. Wiem już jaki jest mój idealny klient i wiem też ile kosztują mnie dane zabiegi, oraz ile zarabiam na godzinę bo tego i nie tylko tego nauczycie się u Ani na szkoleniu💪 I powiem szczerze że podczas szkolenia u Ani miałam chwilę zwątpienia czy może źle coś robię że mam tak mało ❤️ na Insta albo zwyczajnie na świecie się do tego nie nadaję, ale na drugi dzień łączyłyśmy się z Anią online i dzięki niej nie załamałam się, bo powiedziała mi wtedy bardzo ważną dla mnie rzecz "że nie mogę się cały czas porównywać do konkurencji bo wszyscy jesteśmy różni i każdy ma inne grono odbiorców i każdy ma inny staż w branży jedni dopiero zaczynają a inni pracowali 4 lata na to żeby mieć tyle serduszek i tak duże grono obserwujących" Ta kobieta jest przecudowna umie słuchać, przekazuje wiedzę w prosty i zrozumiały dla odbiorcy sposób, jeżeli macie jakiś problem walcie do niej jak w dym zawsze Wam odpowie. Naprawdę warto skorzystać z takiego szkolenia i szkolić się u najlepszych😍 jeszcze raz kochana dziękuję ci z całego serca❤️❤️❤️
Patrycja Janielucha
Salon Kosmetyczny u Patrycji
Aniu, jeszcze raz dziękuje za ogrom praktycznej wiedzy, cenne wskazówki i sugestie. Twoja kreatywność, znajomość branży, pomoc i ciepło są nieocenione!! Polecam każdemu.
Karolina Marut
Ania właściwa osoba na odpowiednim stanowisku. Perfekcyjnie potrafi przekazać swoją wiedzę, otworzyć oczy gdzie popełnia się błąd. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy z marketingu w swojej firmie.
Andrea Mularczyk
Mizu
Bardzo mądre szkolenie pełne mądrych informacji do zastosowania w praktyce. Warto! Polecam w 100%
Agnieszka Rębis
Sandra SPA

Kursy dostępne teraz

Jeśli natomiast lubisz mieć kogoś, kto motywuje Cię do działania, kto poprawi Twoje ewentualne błędy, kto będzie pilnował byś wdrażał to, czego się nauczyłeś to, oprócz warsztatów, możemy współpracować indywidualnie.

W trakcie 3-miesięcznej współpracy indywidualnej:

 • wdrożymy wspólnie to, czego uczysz się na warsztatach
 • skoryguję Twoje działania, jeśli będzie to konieczne
 • dam wskazówki, jeśli nie będziesz wiedział co zrobić
 • zmotywuję do działania, gdy dopadnie Cię leniuszek

Nie masz czasu na spotkania warsztatowe?
Nie lubisz pracować w grupie?
Nie chcesz dzielić się swoimi pomysłami na forum?

Nie ma sprawy!

Możemy pracować indywidualnie. 

Przyjadę do Ciebie na 2 dni, popracujemy wspólnie nad strategią działań i z gotowymi rozwiązaniami ruszysz do marketingowej roboty.

Dwa dni to za mało?

I na to znalazłam rozwiązanie 😊

Dla Ciebie również mam możliwość 3-miesięcznej współpracy, której celem będzie dopracowanie wszystkich działań. W tym czasie sprawię, że staną się one przyjemnym biznesowym nawykiem. 

Będziemy pracować małymi krokami, utrwalać zdobyte umiejętności po to, byś samodzielnie sprawnie poruszał się w świecie marketingu praktycznego.

Czytasz to wszystko i myślisz, że nie masz czasu na przejście całego procesu i chciałbyś, by ktoś zrobił to za Ciebie?

Znowu wchodzę ja 😊 cała na malinowo-grafitowo 😊

Angażując Cię tylko odrobinę, powiedzmy raz w tygodniu przez godzinę, stworzę dla Ciebie strategię działań. Otrzymasz ode mnie gotowca, na podstawie którego będziesz działał osobiście, lub przekażesz tę pracę swojemu pracownikowi lub osobie odpowiedzialnej za budowanie wizerunku Twojej marki.

Dzięki temu, jeśli będziesz chciał nawiązać współpracę z firmą prowadzącą Twoje social media, będziesz doskonale wiedział czego chcesz, czego masz wymagać. To bardzo ułatwia współpracę i eliminuje niepotrzebne niedomówienia i stres.

Myślisz sobie: wszystko to brzmi ciekawie ale czy mi się to opłaca?

Pomyśl sobie ile codziennie tracisz nie mając odpowiedniej komunikacji? Do ilu klientów mógłbyś dotrzeć wiedząc, jak to robić? Ile produktów lub usług mógłbyś sprzedać więcej umiejąc trafić do odpowiednich odbiorców i pokazać im korzyści, które mogą osiągnąć współpracując z Tobą.

Pomyśl, że mógłbyś działać nie patrząc stale na obniżające się ceny u konkurencji i zastanawiając się, czy prowadzenie biznesu ma jeszcze sens.

Wyobraź sobie, że robisz swoje, za stawkę jaką uważasz za stosowną.

Wyobraź sobie, że pracujesz z takimi klientami, z którymi nadajesz na tych samych falach.

Teraz już wszystko zależy od Ciebie. Pomyśl, czy stać Cię na to, by dalej tracić możliwość pozyskania klientów?

Czy możesz sobie pozwolić na to, by stale obniżać ceny, podczas gdy koszty działalności ciągle rosną?

Czy chcesz przestać się martwić o przyszłość swojej firmy?

Jeśli podjąłeś już decyzję, skontaktuj się ze mną, by zarezerwować termin dla siebie.

Ponieważ każdemu mojemu klientowi poświęcam maksimum mojej uwagi.

W jednym miesiącu mogę rozpocząć indywidualną współpracę z max. dwiema osobami.

Napisz do mnie wiadomość, a ja podam Ci najbliższe dostępne terminy. Koniecznie zostaw w mailu Twój numer telefonu. Możesz też skontaktować się przez formularz kontaktowy.

Możesz próbować wdrażać różne działania, które znajdujesz w internetach. Zewsząd po kawałku, skrawkami, próbując wszystko połączyć w całość. Możesz też skorzystać z mojego doświadczenie, zaoszczędzić czas oraz pieniądze i zacząć szybko zdobywać klientów.

Opinie moich klientów